Skip to content

AYYÜCE

ÖZDEMİR ÖKTEN

DENETİM KURULU ÜYESİ

Ayyüce Özdemir Ökten, TED Ankara Koleji ve ardından Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansı’nı Yeditepe Üniversitesi Finans dalında tamamlamıştır. 2004 yılında Finansal Denetçi olarak başladığı kariyerinde birçok uluslararası kurumsal firmalarda üst düzey finans yöneticisi olarak görev almış; en son GREENPEACE’te birçok ülkeden sorumlu Finans Direktörü ve Genel Müdür olarak görev yapmıştır.

Çalıştığı kurumlardan birinde edindiği eğitmenlik görevini, diğer kurumlara da taşımış, hayat tecrübelerini ve finansı birleştirip farklı alanlardaki departman yöneticileri, yönetim kurulu üyeleri ve kurum çalışanlarına eğitimler vermiştir.

Kurumsal hayatta yaşadığı 16 yıllık deneyimleri neticesinde, profesyonel hayatına radikal bir kararla ara vererek, lise yıllarından beri ilgi duyduğu doğu felsefeleri ve uygulamaları ile ilgili olarak Yükselen Çağ Wellbeing Akademi ve Gedik Üniversitesi’nin iş birliğinde açılan Wellbeing Uzmanlığı’nı tamamlayan

Ökten, uzun yıllar edindiği profesyonel tecrübeleri ile harmanladığı kariyerine Kurumsal Wellbeing Eğitmeni olarak 2 lisanda devam etmektedir.

blank