Skip to content

Dilek Karaca

Bali

DENETİM KURULU ÜYESİ

1975 yılında Çanakkale’de doğdu. 1998 Yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yurtiçinde ve yurtdışında, uluslararası şirketlerde finans alanında yaklaşık 20 yıl kadar çalıştı. En son olarak çalıştığı Leaseplan Otomotiv şirketinden Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi iken 2017 yılında ayrıldı. 

2014 Yılında, Uluslararası Koçluk Federasyonun onaylı bir okulu olan Adler International Learning’den koç olarak mezun olup yaşam koçluğu yapmaya başladı. Ayrıca Temmuz 2020’de Sola Unitas’ın “Coaching Teens and Students into a Thriving Present and Future” programından mezun olarak Öğrenci Koçluğu yapmaya başladı.  2020 Yılında EMCC Global Individual Accreditation’dan Uluslararası geçerli Mentörlük sertifikasını aldı. Son olarak Ağustos 2021’de Gedik Üniversitesi Wellbeing Uzmanlık Programını tamamladı.

2017 yılından beri kurucusu olduğu “SeaBirds Accessories” e-ticaret şirketinin yöneticiliğini yapmaktadır. Birçok sosyal sorumluluk projesinde koç ve mentor olarak rol almıştır. Nisan 2020’den beri, bütünsel sağlık alanında hizmetler veren SAMUTHA’nın kurucu ortağıdır. Wellbeing Uzmanlığı, Koçluk ve Mentorlük yapmaktadır.

blank