Skip to content

Sabiha

KİRAZ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Sabiha Kiraz Eczacılık Öğrenimini 1980-1985 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde gerçekleştirdi. İki yıl Yozgat Devlet Hastanesinde, iki yıl da Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaptıktan sonra, yirmi yıl Ankara Hastanesi karşısında sekiz yıl da Gordion AVM’de mesleğini icra etti. 2011-2014 yıllarında ilk Homeopati eğitimini YediTepe Üniversinden aldı. Arkasından klinik eczacılıkta (2014-2016) yüksek lisansını tamamlayarak Uzman Eczacı oldu.

 Yükselen Çağ Wellbeing Akademi &Gedik Üniversitesi Wellbeing Uzmanlığı, Biyointegratif Nefes Terapistliği, Deepak Chopra Ayurvedik Yoga ve Meditasyon Terapisti Eğitimleri, Medipol Üniversitesi Aromaterapi, TİS Akademide tekrar Homeopati ve Fitoterapi, Bach Çiçekleri Terapisi, Fonskiyonel Tıp, sağlıklı yaşlanma gibi güncel konularda eğitimlerini tamamlamıştır. Bu arada birçok merak ettiği özellikle spritüel konularda kendini yetiştirmeye devam etmektedir.

(PGED) Pharmatik Eczacılar Derneği, ANGİKAD, AEO, Ankara Majistral Derneklerinin eğitim ve sosyal komitelerinde görev almıştır. BÜTAD ile Wellbeing ve Bütüncül Sağlık Derneği Yönetim Kurulundadır.

 Evli olan Sabiha Kiraz’ın iki kızı,iki köpeği ve iki kedisi bulunmaktadır.

blank