Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odası’nda Wellbeing Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Şinik ile Stres Yönetimi Etkinliği

blank

Wellbeing Derneği Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Şinik 26 Mayıs 2023 cuma günü Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği tarafından depremzedeler yararına organize edilen İş&Yaşam Dengesi ve Stres Yönetiminde Nefes Teknikleri başlıklı konuşmasını Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odası’nda geniş bir katılım ile gerçekleştirdi.

Etkinlikte  Uluslararası Girişimci İs Kadınları Derneği Başkanı Melike Akkent ve Genel Sekreteri Tülin Gürel Helvacıoğlu olmak üzere, Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odasi Başkanı Sn. Hüsnü Serteser ve Afyonkarahisar’li işadamları ile çevre illerden iş dünyasının değerli iş insanları hazır bulundu. Yönetim Kurulu Başkanımız Ebru Şinik’in İş Yaşam Dengesi ve Stres Yönetiminde Nefes Teknikleri konulu konuşması ve uygulamalı sunumu büyük ilgi ile karşılandı.

Afyonkarahisar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Sn. Hüsnü Serteser tarafından Wellbeing Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Şinik’e teşekkürlerini ifade eden bir plaket verildi.

Şinik, Ticaret Odası içindeki Büyük Taarruz 100. Yıl Köşesindeki detaylı paylaşımları hayranlıkla inceledi.