Skip to content

Wellbeıng dERNEĞİ ile

yaşamına hareket kat

Wellbeing ve Bütünsel Sağlık Derneği olarak hareket etmenin özellikle sadece kas sağlığı ve kilo kontrolünde değil aynı zamanda stres yönetimi ve duygu durumunun dengelenmesindeki belirleyici rolünü çok önemsiyoruz.

Bu nedenle 2023 Haziran itibari ile Yükselen Çağ Wellbeing Akademi mezunlarından oluşan konusunda uzman dernek üyelerimizin gönüllü eğitmenlik yapmasıyla “Yaşamına Hareket Kat” derslerimizi haftada 11, ayda 44 farklı uygulama dersinden oluşmak üzere, online interaktif olarak yürürlüğe koyduk.

Bu derslere katılım sağlayanlar ayrıca her ay Dernek İdari Kurullarımızdan bir uzman üyemizin kendi uzmanlığında gerçekleştirdiği sohbete katılarak, birebir sorularına cevap alma fırsatı da yakalamaktadır.

Yaşamına Hareket Kat uygulama derslerimiz, sadece dernek üyelerimize değil, hareketi günlük rutine oturtmak isteyen herkes ve her seviyeye açık olan ve özellikle stres yönetimi sağlayan temalı egzersizler, nefes teknikleri ve meditasyon uygulama derslerinden oluşmaktadır.

Sizleri wellbeing halinizi bizlerle birlikte yükseltmeye başlamak için Yaşamına Hareket Kat derslerimize davet ediyoruz.

Kurumsal Üyelerimizin tüm çalışanlarına da açık olan bu uygulama derslerimizin bireysel olarak katılım şartları aşağıdaki gibidir;

Dernek Üyeleri Bila Bedel Katılma Hakkına Sahiptir

Dernek Üyesi Olmayan Katılımcı Ücretleri;

3 Aylık Peşin Paket: 1500 TL

Haftada 11 uygulama dersi ile ayda toplam 44 uygulama dersini veren, aşağıda isimleri sıralanmış Uzman Eğitmenlerimize yürekten teşekkür ediyoruz;

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

HEMEN KAYDOL